MENU

OFERTA


Obsługa prawna deweloperów Warszawa

 1. Home
 2. >
 3. Obsługa prawna deweloperów Warszawa

Obsługa prawna deweloperów

Deweloperzy, którym zależy na sprawnym i długoterminowym działaniu na rynku nieruchomości, powinni zadbać o swoje interesy od samego początku prowadzonej działalności. W tym celu deweloperzy powinni skorzystać z profesjonalnej obsługi prawnej świadczonej przez wyspecjalizowanych prawników. Obsługa prawna nieruchomości oraz deweloperów obejmuje szereg kwestii związanych z prowadzeniem działalności deweloperskiej, inwestycjami w nieruchomości oraz zgodnością podejmowanych działań z przepisami prawa.

Obsługa prawna deweloperów – na czym polega?

Obsługa prawna deweloperów polega na świadczeniu kompleksowego doradztwa prawnego na każdym etapie inwestycji deweloperskiej. Obsługa prawna deweloperów to jedna z usług naszej kancelarii. Zakres świadczonych usług obejmuje między innymi:

 • założenie spółki celowej dla prowadzenia przedsięwzięcia deweloperskiego,
 • opiniowanie, sporządzanie oraz negocjowanie umów z wykonawcami oraz kupującymi,
 • dokonywanie analiz danych i dokumentów związanych z inwestycją,
 • pomoc w pozyskiwaniu wymaganej dokumentacji budowlanej,
 • reprezentację w postępowaniach administracyjnych,
 • reprezentację w postępowaniach cywilnych,
 • audyt prawny nieruchomości,
 • opracowywanie pism kierowanych do klientów oraz kontrahentów,
 • opracowanie procedur dotyczących obsługi zgłoszeń reklamacyjnych,
 • windykacje należności,
 • bieżące doradztwo prawne.

Obsługa prawna deweloperów – wsparcie kancelarii

Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte przez lata świadczonej pomocy prawnej. Jesteśmy specjalistami rynku nieruchomości, znamy problemy i oczekiwania naszych Klientów. Dążymy do wskazania optymalnych dla naszego Klienta rozwiązań dotyczących prowadzonej inwestycji. Pomagamy w czasochłonnym procesie pozyskania wymaganej dla inwestycji dokumentacji. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach administracyjnych, pomagamy w przygotowaniu odpowiednich pism do organów,  sporządzamy odwołania od decyzji organów administracyjnych oraz wnosimy w imieniu deweloperów skargi do wojewódzkich sądów administracyjnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, nasz prawnik od nieruchomości  jest w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie deweloperom. Świadczona przez naszą kancelarię kompleksowa obsługa deweloperów w Warszawie, zapewnia sprawne przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego w sposób zgodny z przepisami prawa.

Działalność firmy deweloperskiej regularnie generuje wiele pytań i problemów prawnych, które wymagają szybkiego rozwiązania. Nasi specjaliści na  bieżąco wspierają deweloperów w rozwiązywaniu ich problemów.

Obsługa prawna deweloperów prawnik

Jesteśmy specjalistami rynku nieruchomości, którzy prowadzą obsługę prawną przedsiębiorców prowadzących działalność deweloperską. Usługę „porada prawna nieruchomości” świadczymy dla naszych Klientów od wielu lat. Dzięki niezbędnej wiedzy i kompetencjom pomagamy naszym Klientom w podejmowaniu najlepszych dla nich decyzji związanych z prowadzonymi inwestycjami. Dzięki umiejętnościom identyfikacji ryzyka, chronimy naszych Klientów przed poniesieniem dotkliwych strat finansowych związanych z prowadzoną inwestycją.

Prowadzimy doradztwo w zakresie finansowania inwestycji deweloperskich, w tym uzyskiwania kredytów, przygotowywania i negocjacji umów z bankami, zabezpieczania finansowania. Sprawdź jak działamy w zakresie usługi – doradztwo prawne w sprawach finansowych Warszawa 

Firmy deweloperskie powinny korzystać z usług doświadczonych prawników specjalizujących się w prawie nieruchomości, aby uniknąć problemów prawnych i zabezpieczyć swoje interesy w trakcie inwestycji. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani powierzeniem obsługi prawnej swojej firmy naszej kancelarii, zapraszamy do kontaktu. Nasza kancelaria prawna nieruchomości Warszawa posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z prawem budowlanym i nieruchomościami, dzięki czemu oferujemy skuteczną i profesjonalną pomoc w obsłudze prawnej oraz realizacji inwestycji deweloperskich. Serdecznie zapraszamy do kontaktu tel. +48 577 194 294

 

Przebieg współpracy

1

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Kliknij w poniższy przycisk i wybierz dogodny termin na naszą pierwszą rozmowę.

2

SPOTKANIE ONLINE/OFFLINE

Przedstawisz nam swój problem prawny, a my wyjaśnimy jak możemy Ci pomóc. Ustalimy szczegóły współpracy.

3

NASZE PEŁNE WSPARCIE

Nasze działania są kompleksowe: analizujemy umowy, bierzemy udział w negocjacjach oraz reprezentujemy przed sądami i organami administracji, dbając o Twoje interesy.

4

SPRAWA ZAKOŃCZONA

Finalizujemy sprawę, a w razie potrzeby zapewniamy dalsze wsparcie merytoryczne.

Umów się na konsultację
Umów się na konsultację

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej lub chcesz uzyskać poradę prawną umów się z nami na spotkanie.

Umów się
WRÓĆ