MENU Strona główna Kim jesteśmy Oferta Kariera Video dla Deweloperów Podcasty Aktualności Blog Baza wiedzy Kontakt

Kim jesteśmy

  1. Home
  2. >
  3. Kim jesteśmy

Nasze specjalizacje to: obsługa prawna Deweloperów, prawo obrotu nieruchomości, prawo budowlane, obsługa bieżąca podmiotów gospodarczych i publicznych, odzyskiwanie wierzytelności, odszkodowania, negocjacje, prawo w obszarze IT.

Przez ostatnie lata praktyki zawodowej wyspecjalizowaliśmy się w szczególności w obsłudze sektora budowlano-deweloperskiego oraz obrotu nieruchomościami. Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne w całym procesie deweloperskim, budowlanym oraz nabycia/zbycia i obsługi prawnej nieruchomości na terytorium Polski.

Oferujemy Państwu to, na czym się znamy i co lubimy robić. To, co nas wyróżnia, to wiedza poparta doświadczeniem zdobytym podczas kilkunastoletniej pracy w spółkach kapitałowych oraz kancelariach prawnych przy obsłudze dużych podmiotów gospodarczych, publicznych oraz udziale w niestandardowych transakcjach.

Bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom.

Zespół

Wiktor Kotiuk

Wiktor Kotiuk

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zdobywał przy współpracy z największymi spółkami branży IT w Polsce, firmami deweloperskimi oraz w kancelariach prawnych.

Świadczy kompleksowe usługi prawne dla firm deweloperskich, spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorców oraz podmiotów publicznych. Prowadzi szkolenia z zakresu inwestycji deweloperskich, obrotu nieruchomościami oraz odzyskiwania wierzytelności.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, sądowo-administracyjnych, administracyjnych, negocjacji, przejęć oraz o windykacji wierzytelności.

Mariusz Grzechowiak

Mariusz Grzechowiak

Absolwent Wydziału Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zdobywał w Telekomunikacji Polskiej S.A. oraz w kancelariach prawnych.

Świadczy kompleksowe usługi prawne dla firm deweloperskich oraz firm budowlanych, jak również dla innych podmiotów, które poszukują rozwiązań prawnych z zakresu prawa obrotu nieruchomościoraz prawa budowlanego. Świadczy również pomoc prawną na rzecz podmiotów sektora finansów publicznych.

Posiada rozległe doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych oraz sądowoadministracyjnych. Z powodzeniem reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnoprawnych.

Potrzebujesz porady prawnej?

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej lub chcesz uzyskać poradę prawną skontaktuj się z nami za pomocą e-maila lub telefonicznie.

Napisz do nas
WRÓĆ