MENU

Covid-19 pomoc prawna wsparcie w pandemii

  1. Home
  2. >
  3. Covid-19 pomoc prawna wsparcie...

 

Kancelaria Grzechowiak Kotiuk udziela pomocy prawnej oraz wspiera przedsiębiorców, pracodawców, instytucje, a także doradza i przeprowadza transakcje na rynku nieruchomości, inwestycji budowlanych, deweloperskich w czasie pandemii Koronawirusa i zagrożenia COVID-19.

Wdrożyliśmy działania podnoszące bezpieczeństwo naszych Klientów i realizację reżimu sanitarnego w trakcie świadczenia usług.

Świadczymy usługi w dotychczasowym zakresie, a ponadto wspieramy w wyzwaniach, problemach i obowiązkach związanych z COVID-19. Doradzamy w zakresie bieżącego prowadzenia businessu w czasie pandemii, finansowania działalności, funkcjonowania spółek i instytucji oraz ich organów, spraw i sporów sądowych oraz administracyjnych, a także dochodzenia należności.

Usługi świadczymy stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie oraz zdalnie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, w tym komunikatorów internetowych.

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej związanej z COVID-19 lub chcesz uzyskać pomoc prawną w innej sprawie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie ? zakładka KONTAKT.

Aby przyspieszyć załatwienie Twojej sprawy, napisz do Nas na biuro@gkradcowie.pl i opisz problem lub wskaż jakie są Twoje potrzeby, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Aktualne wiadomości o COVID-19 i przydatne linki:


Umów się na konsultację

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej lub chcesz uzyskać poradę prawną umów się z nami na spotkanie.

Umów się
WRÓĆ