MENU

OFERTA


Specjalizacje klubu eksperta
  1. Home
  2. >
  3. Specjalizacje klubu eksperta

SPECJALIZACJE KLUBU EKSPERTA NIERUCHOMOŚCI

Przez lata praktyki zawodowej wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze sektora budowlanego, deweloperskiego oraz obrotu nieruchomościami. Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne w całym procesie deweloperskim, budowlanym oraz nabycia/zbycia i obsługi prawnej nieruchomości.

W związku z tym postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym będziemy edukować, wspierać i inspirować deweloperów, pośredników i osoby związane z rynkiem nieruchomości. Tak powstała platforma online “Prawna Sfera Nieruchomości”.

Przekazywana wiedza, udostępniane dokumenty, szkolenia, webinary i świadczone usługi są przygotowywane oraz weryfikowane przez zespół kancelarii GK Radcowie aby klienci mieli pewność,  że korzystają z usług wysokiej jakości, opartych na bogatym doświadczeniu i wiedzy prawniczej naszych ekspertów.

 

  • SZKOLENIA

Na łamach platformy online “Prawna Sfera Nieruchomości” dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem poprzez prowadzenie szkoleń online. Szkolenia prawne z rynku nieruchomości to forma edukacji skierowana do osób zajmujących się nieruchomościami, flipowaniem, inwestowaniem, pośrednictwem, a także dla wszystkich tych, którzy chcą uczestniczyć w rynku nieruchomości i potrzebują wsparcia.

Celem szkoleń jest zapewnienie uczestnikom zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do poruszania się w świecie prawnych wymogów i zasad, które regulują rynek nieruchomości. Szkolenie jest prowadzone przez doświadczonych prawników lub specjalistów z dziedziny rynku nieruchomości i obejmuje wykłady, case study oraz ćwiczenia praktyczne.

 

  • WARSZTATY

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i udostępniamy na platformie online “Prawna Sfera Nieruchomości” praktyczne warsztaty prawne, które pozwolą członkom społeczności szybciej, taniej, a przede wszystkim bardziej efektywnie rozwiązać problemy prawne i optymalizować swoje inwestycje. Jest to przydatne zwłaszcza dla właścicieli nieruchomości, agentów nieruchomości, deweloperów i innych osób zawodowo związanych z rynkiem nieruchomości.

Warsztaty prawne z rynku nieruchomości to praktyczne i interaktywne forum wymiany wiedzy. Są one prowadzone online przez ekspertów z dziedziny prawa nieruchomości, którzy przedstawiają najnowsze informacje i najlepsze praktyki dotyczące tej dziedziny. Uczestnicy warsztatów mają możliwość zadawania pytań i dyskutowania na temat różnych aspektów związanych z prawem nieruchomości, co pozwala im uzyskać lepsze zrozumienie danego przypadku i zdobyć cenną wiedzę.

 

  • WZORY DOKUMENTÓW

Członkowie platformy online “Prawna Sfera Nieruchomości” mają dostęp do aktualnych wzorów dokumentów prawnych gotowych do wykorzystania w obsłudze transakcji oraz zarządzaniu nieruchomością. Wzory dokumentów dostępne na naszej platformie są sprawdzone i przygotowane przez doświadczonych radców prawnych, którzy specjalizują się w rynku nieruchomości oraz prawie budowlanym. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że wzory te są aktualne i odpowiadają obowiązującym przepisom prawnym.

Udostępniamy na naszej platformie:

– wzory umów dla deweloperów, inwestorów i flipperów,
– wzory umów dla działu pośredników (agentów nieruchomości),
– wzory umów najmu i dzierżawy nieruchomości.

 

  • PODCAST

W ramach podcastu “Prawna Strefa Nieruchomości” prowadzimy rozmowy dotyczące zagadnień prawnych nieruchomości dla ekspertów i specjalistów z zakresu real estate. Odcinki naszych podcastów zawierają najważniejsze informacje i wskazówki dotyczące prawa nieruchomości, a mianowicie kupowania, sprzedaży, wynajmu, odrolnienia i zasiedzenia nieruchomości.

Dowiesz się m.in. o tym, jak wygląda obrót nieruchomościami rolnymi w Polsce, jak przygotować umowę kupna-sprzedaży, umowę deweloperską, a także jak uniknąć problemów przy umowie rezerwacyjnej. 

Platforma online “Prawna Sfera Nieruchomości” umożliwia łatwy dostęp do podcastów, które można słuchać w każdym miejscu i czasie, dzięki czemu można uzyskać potrzebne informacje, nawet gdy jesteś w podróży czy w trakcie codziennych obowiązków. To wygodne i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać wiedzę na temat prawa nieruchomości w wygodny i elastyczny sposób.

 

SZUKASZ SPRAWDZONYCH ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH DLA RYNKU NIERUCHOMOŚCI?

Klub eksperta

Zapraszamy do dołączenia do społeczności! Odkryj, jak Prawna Sfera Nieruchomości może pomóc Ci w prowadzeniu Twojego biznesu i w osiąganiu sukcesów.

Dołącz do społeczności!
WRÓĆ