MENU

OFERTA


Specjalizacje obsługi prawnej
  1. Home
  2. >
  3. Specjalizacje obsługi prawnej

SPECJALIZACJE OBSŁUGI PRAWNEJ NIERUCHOMOŚCI

 

Nasza kancelaria prawna świadczy kompleksowe usługi związane z prawem nieruchomości. Obsługujemy naszych klientów w obszarze nabywania i sprzedaży nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, ustanawiania praw do nieruchomości, badanie stanu prawnego nieruchomości, rozwiązywanie sporów sądowych, pozasądowych i administracyjnych. Świadczymy również usługi dotyczące udzielania porad prawnych, przygotowania dokumentacji i umów deweloperskich/kupna/najmu/sprzedaży, negocjacji finansowych, reprezentowania klienta i Ochronie Klientów przed szkodliwym oddziaływaniem osób trzecich na ich prawa i nieruchomości.

 

  • OBSŁUGA TRANSAKCJI

W ramach tej usługi zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo i wsparcie prawne w trakcie całego procesu transakcji związanej z nieruchomościami. Nasza kancelaria prawna obsługuje klientów w procesie kupna i sprzedaży nieruchomości, w opracowywaniu umów nabycia nieruchomości (umowy przedwstępne, warunkowe – sprzedaż, datio in solutum), w reprezentowaniu stron w negocjacjach warunków transakcji oraz w rozwiązywaniu ewentualnych sporów i niejasności powstałych w trakcie transakcji. Przygotowujemy także analizę stanu prawnego nieruchomości, regulujemy stany prawne nieruchomości – np. hipotek, dostęp do drogi, media. Prowadzimy także postępowania o udzielenie zezwolenia na nabycie nieruchomości przez cudzoziemców.

 

  • OBSŁUGA FINANSOWANIA NIERUCHOMOŚCI

Obsługa finansowania nieruchomości świadczona przez naszych prawników ma na celu pomoc naszym klientom w nabyciu lub zbyciu nieruchomości. Obejmuje ona doradztwo w kwestiach związanych z rynkiem finansowym i możliwościami finansowania nieruchomości, opiniowanie dokumentów związanych z finansowaniem, weryfikację prawną nieruchomości i umów kredytowych oraz dobierania optymalnych form i struktur transakcji nieruchomościami.

 

  • OBSŁUGA PRAWNA PROCESU INWESTYCYJNEGO

Świadczymy profesjonalną pomoc prawną podczas przebiegu inwestycji. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników, którzy zapewniają doradztwo w zakresie szeroko rozumianego prawa inwestycyjnego. Pomagamy w negocjacjach z inwestorami, wykonawcami, dostawcami czy klientami oraz zapewniamy pełne wsparcie prawne podczas realizacji projektu. Nasze usługi obejmują m.in. doradztwo w zakresie umów inwestycyjnych, negocjacje warunków umowy, opracowywanie i opiniowanie dokumentacji prawnej, a także reprezentację Klienta. Gwarantujemy profesjonalne i skuteczne rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

 

  • REPREZENTACJA PRAWNA

W ramach usługi reprezentacji prawnej zapewniamy naszym klientom profesjonalne wsparcie w zakresie postępowań przedsądowych, sądowych, administracyjnych i administracyjno-sądowych oraz egzekucyjnych. Reprezentujemy Klientów między innymi w postępowaniach administracyjnych o wydanie decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o pozwoleniu na budowę, pozwolenia zamiennego, o uzyskanie decyzji środowiskowych i pozwoleń konserwatorskich, wyłączeniu nieruchomości z produkcji rolnej, zmiany klasyfikacji gruntu. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach dotyczących planów miejscowych, w postępowaniach o wypowiedzenie i zmianę stawki procentowej opłaty rocznej za użytkowanie wieczyste nieruchomości, a także w zakresie odszkodowań związanych z nieruchomościami.

Umów się na konsultację

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej lub chcesz uzyskać poradę prawną umów się z nami na spotkanie.

Umów się
WRÓĆ